Pro dědečka

 

Populární typy vyšívaných dárků vhodných pro dědečka

Blížící se Vánoce představují ideální příležitost pro vyjádření naší lásky a vděčnosti k našim nejbližším ve formě unikátních dárků. Jednou z cest, jak udělat vánoční obdarování skutečně osobním, jsou personalizované vyšívané dárky. Pro dědečka existuje celá řada předmětů, které mohou sloužit jako praktický, zároveň i srdce hřející dárek.

Kšiltovky a Čepice

Pro venkovní aktivity nebo jako módní doplněk, nášivka na  kšiltovku nebo čepici s personalizovaným vzkazem či motivem udělá z obyčejného doplňku unikátní dárek. Jestli má váš dědeček oblíbený  symbol nebo třeba logo - toto vše lze přenést na kšiltovku či čepici pomocí strojového vyšívání přišitím nášivky.

Oblečení

Měkký ručník, útulná bavlněná mikina či elegantní fleecová vesta - to vše může být vyšito osobním vzkazem, ročníkem narození nebo třeba oblíbeným hobby motivem. Každý kus oblečení tak může reflektovat osobnost a záliby vašeho dědečka, a zároveň mu poskytovat teplo a pohodlí.

Domácí Textilie

Pro ty dědečky, kteří tráví hodně času doma a rádi si zpříjemňují své prostředí, jsou vyšité polštáře, dečky či utěrky s rodinnými motivy a vzkazy ideálním dárkem. Takové předměty nejenže ozvláštní domov, ale budou také denně připomínat vaši péči a myšlenku, kterou jste do dárku vložili.

Nezapomeňte, že výběrem personalizovaného vyšívaného dárku na www.charliesstrojnivysivani.cz nejen získáte jedinečný a osobní dárek pro vašeho dědečka, ale také podpoříte lokální řemeslnou práci a inovativní přístup k personalizaci produktů. Tyto Vánoce  udělejte radost svým blízkým něčím, co má skutečný osobní nádech.

Photoroom 20240705 114939
Novinka Tip
249 Kč
Skladem

Kapesník s monogramem na přání v dárkovém balení

447
1 položek celkem
Vyšívání již od 1 ks
Vyšívání již od 1 ks
Programování výšivky zdarma
Programování výšivky zdarma
Vyšívání na zakázku
Vyšívání na zakázku
Všechny výšivky si programuji sama.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce