Vánoční baňka se jménem

Vyšívaná Vánoční baňka se jménem pro čtyřnohého mazlíčka

169 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 444
Vánoční baňka se jménem
Vyšívání již od 1 ks
Vyšívání již od 1 ks
Programování výšivky zdarma
Programování výšivky zdarma
Vyšívání na zakázku
Vyšívání na zakázku
Všechny výšivky si programuji sama.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Detailní popis produktu

 

 Strojně vyšívané vánoční baňky se jménem vašeho mazlíčka

Hledáte jedinečný a osobní způsob, jak si letos ozdobit vánoční stromeček? Proč nevyzkoušet strojně vyšívané vánoční baňky se jménem vašeho čtyřnohého mazlíčka? Tyto krásné ozdoby jsou ideálním způsobem, jak si připomenout vašeho chlupatého kamaráda během svátků. Můžete si také zakoupit z naší nabídky produktů Vánoční baňky se jménem vašich dětí nebo jakéhokoliv člena rodiny - maminky či tatínek.

Naše strojně vyšívané vánoční baňky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu ( hlavní materiál filc vyplněný výplní do polštářů, pro kulatý vzhled baňky) Můžete si vybrat z široké škály barev nití, abyste vytvořili dokonalou ozdobu, která bude ladit s vaším vánočním dekorem.

Objednat si strojně vyšívanou vánoční baňku se jménem vašeho mazlíčka je snadné. Stačí nám poskytnout jméno vašeho mazlíčka a napsat barvu vyšívací nitě a my se postaráme o zbytek. Vaše ozdoba bude vyrobena na zakázku a doručena přímo k vám domů.

Strojně vyšívané vánoční baňky se jménem vašeho mazlíčka jsou skvělým způsobem, jak si připomenout vašeho chlupatého kamaráda během svátků. Jsou také jedinečným a osobním dárkem pro každého milovníka zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: